/Files/images/3/other (81).gif

Інформаційна сторінка Куп’янського дошкільного навчального

закладу (центр розвитку дитини) "Іскорка" Куп’янської міської ради

Харківської області

Повна назва – Куп'янський дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) "Іскорка" Куп'янської міської ради Харківської області

Скорочена – ДНЗ (ЦРД)

Тип ДНЗ – центр

Форма власності – комунальна

Тип місцевості – селище міського типу

Поштова адреса – смт Ківшарівка, Куп'янський район, Харківська область, 63734

Завідувач – Швайка Людмила Анатоліївна

Мова навчання – українська

Кількість персоналу – 53

Кількість дітей – 185 дітей

Кількість груп – 11 груп

Режим роботи – п’ятиденний, з 7.30 до 16.30

Групи цілодобового перебування – немає

Телефони – (05742) 6 54 59

E-mail – dnz12@kupyansk-rada.gov.ua

Сайт – http://kivsharivka-dnz12.edu.kh.ua

Нормативна наповнюваність – 196

Історія закладу – Куп'янський дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) "Іскорка" Куп'янської міської ради Харківської області розпочав своє існування 11 лютого 1975 року. Саме цього дня двері закладу вперше гостинно відчинилися для найменших жителів селища Ківшарівка.

Деякі випускники ДНЗ після закінчення навчальних закладів прийшли в стіни рідного дитячого садка вже як робітники цього закладу: вчитель-логопед Фоменко А.П., інструктор по фізкультурі Свинарьова К.М., діловод Батюченко О.В., помічник вихователя Митькова І.С., кухар Сулімцева І.О.

2005 рік Нова подія! Дошкільний навчальний заклад набув статусу комбінованого типу і стали функціонувати санаторна група для дітей з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання та спеціальною (логопедична) для дітей з фонетико-фонематичним недорозвитком мови.

З 2009 року дитячий садок працює в режимі Школи сприяння здоров’ю. А у 2012 році наказом Міністерства освіти і науки України від 23.08.2012 №945 заклад визнано освітньо-інформаційним центром з розвитку Національної мережі шкіл сприяння здоров’ю.

Відповідно до рішення засідання колегії Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 06.09.2013 закладу надано статус експериментального навчального закладу регіонального рівня для участі у дослідно-експериментальній роботі з проблеми «Науково-методичні засади впровадження медіаосвіти в систему навчально-виховної роботи закладів освіти Харківської області.

Рішенням №298-VII Куп’янської міської ради XIV сесії VІІ скликання від 26.08.2016 «Про перейменування Куп'янського дошкільного навчального закладу-ясла-садок-№12 комбінованого типу Куп’янської міської ради Харківської області та затвердження статуту в новій редакції» з 1 вересня 2016 року дошкільний навчальний заклад №12 набув нового статусу – Центру розвитку дитини.

Заклад визнано опорним з питань фізкультурно-оздоровчої роботи в місті Куп’янську.

Основні досягнення:

Педагогічний колектив закладу нагороджений медаллю «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки» на Міжнародному форумі «Науковці та освітяни України в ім'я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства»» (2015), а про професійні успіхи колективу представлено інформацією у книзі «Науковці та освітяни України», Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації (2015), Грамотою виконавчого комітету Куп'янської міської ради (2015).

Вихователь-методист стала переможцем міського конкурсу «Вихователь року – 2014» у номінації «Вихователь-методист» та лауреатом обласного етапу конкурсу, музичний керівник стала лауреатом міського конкурсу «Вихователь року – 2013» у номінації «Музичний керівник».

Педагоги закладу являються щорічними дипломантами обласних виставок - презентацій педагогічних ідей та технологій (2014 р – 1 диплом І та 3 дипломи ІІ ступенів, 2015 р. – 1 Диплом І ступеня).

Педагогами закладу розроблено та схвалено методичною радою відділу освіти та КВНЗ ХАНО авторські парціальні програми «Казка на долоньці» (2015 р), «Медіадошкільник» (2015 р.) педагогів-майстрів Тарасової О.С., Челомбитько Н.П., які забезпечують діяльність мережі гуртків за інтересами та нахилами дітей.

Вийшли друком низка методичних друкованих посібників видавничої групи «Основа», автором яких є завідувач Швайка Л.А. та педагоги Гаркуша Г.В., Тарасова О.С., Челомбитько Н.П., Черкасова Ю.М.. Досвід роботи колективу висвітлювався в журналі “Зростаємо разом”, «Дошкільне виховання».

Дошкільний навчальний заклад має авторитет в освітньому просторі міста, області та розгалужену мережу партнерських зв’язків: співпрацює з науковцями Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» (КВНЗ ХАНО), Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди.

Педагоги закладу члени ТТК при КВНЗ ХАНО з питань патріотичного виховання дошкільників та координації дослідно-експериментальної діяльності.

«Іскорка» – це цілий світ, світ Дитинства, Любові, Дружби, Взаєморозуміння і Співробітництва.

Кiлькiсть переглядiв: 155