Повернутися до звичайного режиму

ВИДАННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДУ

"Розвиток уяви у дітей старшого дошкільного віку"

Автор: Інна Володимирівна Молодушкіна

Анотація: Для формування правильного світосприйняття, психічного і фізичного здоров`я дитини дуже важливо розвивати її уяву. Пояснення цього процесу, його виникнення і розвитку представлено в даному посібнику. Батьки, педагоги, практикуючі психологи знайдуть у ньому цікаві і веселі ігри та вправи, які сприятимутьформуванню уяви, світорозуміння, світовідчуття дитини; допоможуть малюку радісно і легко розкривати свої творчі здібності, пізнавати світ і людей; розвиватимуть мислення, увагу, пам`ять; закладуть певну основу для успіху у дорослому житті.


"Загадковий світ емоцій. Розвиток емоційної сфери дошкільників"

Автор: Інна Володимирівна Молодушкіна

Анотація: Головна мета посібника - допомога педагогічним працівникам дошкільних навчальних закладів, батькам щодо створення навколо дитини світу високої емоційної культури та розв`язання завдання змістовної лінії розвитку дошкільників "Емоційно-ціннісний розвиток" за Базовою програмою "Я у Світі".

Запропановані ігри, вправи, рекомендації допоможуть організувати цікаві заняття, під час яких діти матимуть нагоду крок за кроком пізнавати світ емоцій.


"Учимся общаться"

Автор: Инна Владимировна Молодушкина

Антотация: Предлагаемая читателю книга - это разумное, понятное, интересное руководство по вопросам общения с детьми. В ней описаны типичные проблемы детско-родительских отношений, возможные варианты их разрешения, а также проблемы супружеских отношений, их влияние на психическое состояние и развитие ребенка в семье.

Использование предложеных в книге несложных методов самодиагностики даст взрослым возможность лучше узнать себя, своих близких, своего ребенка, понять причины своих и их поступков , открыть качественно новые пути взаимоотношений.

Книга будет интересна всем, кто хочет достичь полного взаимопонимания с детьми.


"Робочий зошит психолога ДНЗ"
Автор: Інна Володимирівна Молодушкіна

Анотація: Робочий зошит психолога дошкільного навчального закладу містить нормативну базу психологічної служби; є гарною допомогою під час планування роботи психолога, оформлення необхідної документації, проведення психодіагностики та корекції.

Робочий зошит рекоментдований дитячим психологам дошкільних закладів. Може використовуватися практичними психологами початкової школи та спеціалістами інших психологічних служб.

/Files/photogallery/img475.jpg "Метод проектів у діяльності дошкільного навчального закладу"

Колектив авторів: Молодушкіна Інна Володимирівна, Дикань Наталя Іванівна, Черкасова Юлія Миколаївна, Творогова Наталя Олександрівна.,Гладченко Олена Миколаївна, Гелунова Алла Миколаївна, Рудік Ольга Анатоліївна. Укладач: Людмила Анатоліївна Швайка.

Анотація: У посібнику розглядаються сучасні підходи до змісту та організації методу проектів у навчально-виховному процесі дошкільного навчального закладу. Наведені теоретичні та практичні матеріали щодо використання проектного методу в роботі педагогічного колективу - створення єдиного освітнього простору і розвитку творчих пізнавальних здібностей дітей. Конспекти, схеми, тематичні розробки допоможуть педагогам дошкільного навчального закладу, які працюють в інноваційному режимі, здійснювати дослідницьку роботу в умовах експерименту. Для вихователів дошкільних навчальних закладів, студентів педагогічних навчальних закладів.

/Files/photogallery/img477.jpg "Усі розробки ігор та вправ. До Базової програми "Я у Світі"

Автор: Гладченко Олена Миколаївна, Дикань Наталя Іванівна

Анотація: У посібнику наведений методичний матеріал, що складено відповідно до вимог оновленого змісту сучасної дошкільної освіти, відображених у Базовій програмі розвитку дитини дошкільного віку "Я у Світі".Педагогам пропонуються дидактичні ігри та вправи, а також рухливі ігри, що реалізують завдання, сутність та специфіку основних змістовних ліній розвитку дошкільника: фізичної, соціально-моральної, креативної.

/Files/photogallery/img473.jpg "Логіко-математичні цікавинки. До Базової програми "Я у Світі"

Автор: Дикань Наталя Іванівна

Анотація: У посібнику запропанована сстема планування з логіко-математичного розвитку під час організованих колективних форм життєдіяльності дошкільників. Заняття спрямовані на реалізацію завдань, визначених Базовою програмою "Я у Світі". Матеріал зорієнтований на розвиток мислення та творчих здібностей дошкільників, їхній інтерес до математики. Педагог може творчо доповнювати та змінювати змістовне наповнення життєдіяльності дітей, ураховуючи їхні потреби, набуті знання, інтереси.

/Files/photogallery/img479.jpg "Дошкільникам про професії"

Автор: Дикань Наталя Іванівна

Анотація: Методичний посібник містить матеріали для ознайомлення дітей дошкільного віку з різноманітними професіями. У книзі наведено вірші, ігри, загадки, прислів`я, сюжетно-рольові ігри, що можуть бути використані як в індивідуальній, так і в колективних формах роботи з дітьми. Для вихователів дошкільних навчальних закладів, батьків.


Електронна бібліотека

  • Скачуйте книги ВГ «Основа» в електронному вигляді на сайтіwww.e-kniga.in.ua
  • Учительський журнал on-line – відкриваємо таємницю друкованих публікацій для вихователів та музичних керівників ДНЗwww.teacherjournal.com.ua
Кiлькiсть переглядiв: 106